HTML

Ücretsiz HTML Yapım Aşamasında Sayfaları

Çok Yakında Sayfa Önyükleme HTML Şablonu
Çok Yakında Sayfa Önyükleme HTML Şablonu

Ücretsiz html css “Çok Yakında” veya “Web Sitemiz Yapım Aşamasında” aşamasında güzel geri sayım sayacına sahip web sitesi şablonları, sitenizi başlatmadan önce yeni alan adı için gereklidir. Yakında sayfası veya yapım aşamasında web sitesi şablonları, bir alan satın aldıklarında ticari şirket veya kuruluş için önemli bir anahtardır, ancak henüz geliştirme web sitesine başlamamışlardır, bu nedenle yakında sayfa veya yapım aşamasında, geçici kullanım için çok birincil seçenek. Yeni bir uygulama veya çevrimiçi proje başlatmayı düşünüyorsanız, potansiyel okuyucularınıza bir şey üzerinde çalıştığınızı bildirdiği için çok yararlıdır.

Ziyaretçilerinizi ve okuyucularınızı kaybetmek istemiyorsanız, Çok Yakında sayfanızda veya yapım aşamasında sayfanızda, web siteniz zaten tamamlandığında ziyaretçi aboneliğinin yenilenmesine izin veren herhangi bir seçeneğe sahip olmalıdır. E-posta aboneliği, facebook, twitter, google plus vb. gibi okuyucu aboneliği için daha fazla seçenek var. yeni siteniz hakkında bir fikir verecektir, bu nedenle yaratıcı düşünme, tasarım sayfalarının yakında veya yapım aşamasında olması çok önemlidir.

Web sitesinde ücretsiz olarak indirilebilecek pek çok yakında sayfa ve yapım aşamasında şablonlar var, bazı şablonlar, HTML5 ve jQuery-JavaScript kodlaması kullanan profesyonel tasarım ile bülten kaydı veya geri sayım tarihi saati için grafik biçimindedir. bu öğelerin kullanılıp kullanılmayacağı tasarımcıya bağlıdır, ancak tüm bu öğeleri eklemeniz gerekmez, ancak en az bir bülten kayıt formuna sahip olmanızı şiddetle tavsiye ederim. Her neyse, lütfen yakında gelecek sayfanız için en iyisini bulun.

Çok Yakında Şablonu

Bu şablon, on iki sürümünün ince ayarlı bir versiyonudur. Aynı zamanda basit ve minimal bir stil tasarımı izler. Bir resim slayt gösterisi yerine, sağ taraftaki alanınızda büyük bir statik resminiz var.

Abonelik formunu vurgulamak için formun tasarımını tasarımın geri kalanından farklı hale getirdik. Formun bu tasarımı dolaylı olarak kullanıcıdan e-posta adresini GÖNDERMESİNİ ister.

Abonelik seçeneği dışında, sosyal medya profil bağlantısı ekleme seçeneğiniz vardır.

Yapım Aşamasında

WeSoon, yakında çıkacak yaratıcı, modern ve göz alıcı bir başlangıç şablonu. Geri sayım sayacı, güzel bir renk şemasıyla şık bir görünüme sahiptir ve yaklaşan veya yapım aşamasında olan her tür web sitesi için uygundur. Tasarım tamamen duyarlı ve tüm cihazlarda güzel görünüyor. Bir sonraki sayfanızı göz alıcı hale getirmek için kullanın.

HTML Yapım Aşamasında Sayfası

Tust, yakında gelecek olan şık ve duyarlı bir şablondur. Her türlü web sitesi başlatma geri sayımı için uygundur. Tust, ziyaretçilerinizi yaklaşan web sitesi lansmanınız hakkında bilgilendirmek için mükemmel bir şablondur. Ziyaretçilerinize web sitenizin başlayacağı tarihi söyleyen güzel bir geri sayım sayacı var. Kod iyi yorumlanmış ve geçerlidir ve her şeyi kolayca özelleştirebilirsiniz.

Çok Yakında Sayfa Önyükleme HTML Şablonu

Çok Yakında Sayfa Önyükleme HTML Şablonu

Petals, web siteleri, ürünler, hizmetler, çevrimiçi kurslar ve daha fazlası gibi yeni projelerin yakında piyasaya sürüleceğini duyurmaya adanmış, yakında çıkacak bir HTML Önyükleme sayfası şablonu. Petals, ziyaretçinin dikkatini çekecek ve mesajınıza odaklandıklarından emin olacak renkli bir svg arka planına sahiptir.

Bootstrap 4 ile Çok Yakında Buradayız Sayfası

Çok yakında, yapım aşamasındaki bir proje için açılış sayfanız olarak işlev görecek mükemmel bir ücretsiz bootstrap 4 teması geliyor!

Bülten kayıt formuyla birlikte bir video arka plan resmine sahiptir!

Çok Yakında Şablonu

Ücretsiz HTML Yapım Aşamasında Sayfaları
Ücretsiz HTML Yapım Aşamasında Sayfaları

Bu şablon, modern, tam genişlikte tasarım trendiyle TEMİZ ve BASİTTİR.

Yamuk stili bölünmüş ekran tasarımı, hareketli geri sayım sayacı ve metin mesajı için yeterli alan sağlar. Sol tarafta, basit bir sesli mesaj içeren abonelik formunuz var.

Sol alt köşede, sosyal medya profil simgelerinizi ekleme seçeneğiniz vardır. Sağ tarafta, geri sayım sayacı için iki çift dairesel kadran mevcuttur.

3 Yorum

Yorum yapmak için tıklayın

 • Çok Yakında Sayfa Önyükleme HTML Şablonu adlı şablond pembe olan arkaplanı nasıl değiştirebiliriz acaba

 • Merhaba;
  Öncelikle güzel paylaşımınız için teşekkür ederim.
  Sitemiz yapım aşamasında sayfasını indirip gerekli değişiklikleri yaptım ancak,
  Abone ol kısmında takipçinin yazmış olduğu mail adresinin bize nasıl geleceği kısmını çözemedim.
  kendi mail adresimize yönlendirmeyi nasıl yapacağımız konusunda mümkünse yardımınızı rica ediyorum.
  Selam ve saygılarımla..