Oyun

PUBG Mobile Season 7 Çıkış Tarihi ve Royale Geçiş Ödülleri

PUBG Mobile, heyecan verici oyun tarzı, şaşırtıcı özellikleri ve geniş kullanıcı tabanı nedeniyle zaten birçok rekor kırdı. Neredeyse iki ay sonra, PUBG Mobile Season 6 bitmek üzere. Her mevsimde olduğu gibi, aynı zamanda oldukça başarılı oldu ama şimdi oyuncular yeni bir PUBG sezonu bekliyorlar.

Oyuna hangi sezonun geldiğini bilmek heyecanlıysanız doğru yerdesiniz. PUBG Mobile Season 7’nin detayları zaten sızdırılmış. Bugün yeni Sezon 7 Royale Geçidi, ödüller ve daha pek çok şeyle ilgili tüm detayları paylaşacağım.

PUBG Mobile Season Yeni Skins, Skorpion Gun, Royale Pass Ödülleri ve Daha Fazlasını Getirecek

Yeni sızıntıya göre, PUBG Season 7 yeni bir el silahı, yeni kıyafetler, avatar kişiselleştirme seçenekleri, silahlar için kasklar ve daha birçok yeni kaplama ile birlikte gelecek.

Sezon 7 Ayrıntılar

PUBG Mobile Season 7’deki yeni unsurlardan bahsederken, ‘Skorpion’ adında yeni bir silah, bıyık stili, yeni avatar çerçeveleri, uçuş izi ve paraşüt izi ödülleri olacak. Kar 98K, AKM, M4 ve UZI gibi silahlar için yeni kaplamalar alacaksınız; seviye 1 ve seviye 3 kaskları için ve seviye 1 sırt çantası için.

Fiyatlar söz konusu olduğunda, Elite Yükseltme için 600 UC (Bilinmeyen Nakit, PUBG’nin oyun içi para birimi) ve Elite Yükseltme Artı için 1.800 UC ödemeniz gerekir. Royale Pass’in başarılı bir şekilde satın alınmasıyla 100 PR puanı kazanacak ve aynı zamanda Geçiş’teki 100 seviyesini geçtikten sonra Urban Scavenger veya Assault Squad adında iki özel kostüm almaya hak kazanacaksınız. PUBG Mobile Season 7’de ayrıca “Royale Pass EZ Mission License” adlı yeni bir görev tanıtılması bekleniyor.

Diğer sezonlarda olduğu gibi, Royale Pass üyeleri de diğer oyunculardan bir hafta önce haftalık zorluklara erişebilecekler. Her hafta ücretsiz görev kartları alacak ve seçkin sandığı doğrudan açmak için 8. haftada 10 görev gereksinimini atlama seçeneği sunulacak. Yeni bir sıralama sisteminin spekülasyonları da var, ancak şimdi bununla ilgili herhangi bir ayrıntıya sahip değiliz.

Sızıntı, sadece yeni sezonun önemli unsurlarını değil, aynı zamanda geliş zamanını da ortaya çıkardı. Şirketin yeni sezonu önümüzdeki hafta için planladığı bir güncelleme ile lanse etmesi bekleniyor.

Sızıntılara dayanmasına rağmen, 7 sezonu 17 Mayıs’ta gelmesi beklenen 0.12.5 yapıdaki bir güncellemenin başlatılmasıyla başlayacak. PUBG Mobile’ın sunucuları geçici olarak 16 Mayıs’ta olacak ve Sezon için kayıtlar sona erecek. 7 Royale Pass 18 Mayıs’ta başlayacak.

Etiketler

Yorum Yap

Yorum yapmak için tıklayın