Oyun

Eski Okul Oyunlarını Çevrimiçi Oyna

Uzun yıllar boyunca, video oyunu endüstrisi en üretken ekonomik sektörlerden biri olmaya devam ediyor. Oyun geliştiricileri, düzenlenebilir düzende yeni oyunlar yayınlar, tanıtım kampanyaları düzenler ve yeni bir sansasyon beklentisiyle ellerini bir araya getirir. Gerçekten de, video oyunu endüstrisinin yarattıkları, oyuncuları etkileyici grafikler, nefes kesici müzikler, büyüleyici mermiler ve inanılmaz derecede gerçekçi, özelleştirilebilir karakterler ile büyülemektedir. Bununla birlikte, gittikçe daha fazla sayıda insan sıkılmış ve kendilerini bu kadar titizlikle terfi ettirilen ve ilan edilen bu sofistike başlıklardan biraz bıkmış hissediyor.

Süper Mario Bros, Zelda Efsanesi, Kedi Felix, Pokémon, Kirby, Eşek Kong ve bir zamanlar gençlerin heyecanını yaşatan birçok arcade ve konsol oyunu gibi basit eski okul oyunlarına duyduğumuz sevginin ardındaki sebep nedir? ? Kesin olarak söylemek zor. Web sitenize indiyseniz, kesinlikle retro oyun oynamayı düşünüyorsunuz, ancak muhtemelen nereden başlayacağınızı bilmiyorsunuz. Yardımımızla, neredeyse unutulmuş nostaljik duyguları yeniden deneyimlemeyi öğreneceksiniz.

Abandonware Web Siteleri

Abandonware’i hiç duydun mu? Bu terim, genellikle üretici veya geliştiricisi tarafından artık desteklenmeyen bir yazılım olan dijital ürünleri belirtmek için kullanılır. Söylemeye gerek yok, güncelleme yayınlanmıyor ve dikkate alınmayan ürünler için destek yok.

Ne yazık ki, terkedilmiş yazılım sahipleri, birçok insan için hala değeri temsil etmesine rağmen, yarattıklarını canlı tutmaya zahmet etmiyor. Ne de olsa, terkedilmiş yazılıma ücretsiz erişim sağlamayı önemsemezler; gerçekte, üreticiler telif hakkı ihlallerini nadiren takip ederler.

Neyse ki, aynı zamanda terkedilmiş yazılım olarak da kabul edilen tüm retro oyun bilenleri için, terk edilmiş tüm video oyunlarının bulunduğu özel ziyafetler var. Bunlar, İnternet’e dağılmış vazgeçilmez web siteleridir. Tüm retro oyuncular varlıklarını bilmez, ancak bir kez onları keşfedince sevinirler. Gerçekten eski moda, basit ama özgün ve özgün başlıklar oynamak istiyorsan, terk edilmiş web sitelerini ziyaret etmekte tereddüt etmeyin.

En popülerler arasında My Abandonware, Internet Arşivi ve Vetusware bulunmaktadır. Burada, Last Bronx, Transylvania, 221B Baker Sokağı, Karanlık Özveri ve daha pek çoğu dahil olmak üzere gerçekten fosil oyunları bulabilirsiniz. Yine de, popüler olan daha az dinozor benzeri oyunlar arıyorsanız, örneğin, yirmi yıl önce, onları terk edilmiş yazılım kaynaklarında bulamazsınız.

İşte size bir kaç tane online emutator game sitesi:

Yorum Yap

Yorum yapmak için tıklayın