Oyun

PUBG PC Lite Beta, Düşük Hızlı Bilgisayarlar İçin Yayınlandı

Popüler PlayUnknowns’sBattlegrounds (PUBG), daha az güçlü PC’ler için hedeflenen oyunun bir Lite versiyonunu açıkladı. Test aşamasında veya Açık Beta Sürümü olan oyun PUBG Lite olarak bilinir.

Bu bağlamda, Açık Beta terimi, kullanıcıların oyunu ücretsiz oynayabileceği veya test edebileceği anlamına gelir. Ancak, şu anda bu sürüm yalnızca Tayland’da mevcuttur. Bu, oynamak için Tayland’da ikamet etmeniz gerektiği anlamına gelir. Ancak, yakın gelecekte dünya çapındaki diğer yerlere de yayılacak.

Her ne kadar PUBG, düşük kaliteli PC’ler için özel olarak tasarlanmış olsa da, hiçbir şeyden ödün vermedi. Oyuncular hala PlayerUnknown’ın Battlegrounds deneyiminin tadını çıkarmaya devam edecekler. iGPU’ya sahip cihazlar bile bu oyunun en son sürümünü destekleme kabiliyetine sahip olacak.

Minimum Özellikler

Bilgisayarın sahip olması gereken minimum özellikler:

  • OS: Windows 7, Windows 8, Windows 10. 64-bit
  • CPU: Intel Core i3 2.4 GHz
  • RAM: 4GB
  • Graphics: Intel HD Graphics
  • HDD: 4GB

Yukarıdaki minimum spesifikasyonlarla bile, en çok önerilen ayarlar Intel Core i5 2.8 GHz CPU ve tavsiye edilen RAM ise 8GB. Grafiklere gelince, GPU Nvidia GeForce GTX 660 veya AMD Radeon HD 7870 olmalıdır.

Düşük kaliteli PC’lere giderek, PUBG’nin oyun endüstrisindeki otoritesini damgalamayı hedeflediğini gösteriyor. Oyun başlığı büyük bir popülariteye sahip ve en son hamle yeni oyuncuların ilgisini çekmesini sağlayacak. Sınırları düşük olan PC’leri nedeniyle sınırlı olanlar, artık düşük uçlu PC’lerinde PUBG oynama şansına sahip olacaklar.

PUBG ayrıca PUBG Lite için bir dizi özel özellik getirmeyi planladığını da açıkladı. Bu versiyonda, kullanıcılar ilk haritada Erangel ve üçüncü şahıs modunda solo, ikili ve takım dövüşlerini oynayabilecekler. Düşük seviye bilgisayarlara odaklanarak, PUBG’nin popülaritesinin kesinlikle artması bekleniyor.

 

Etiketler

Yorum Yap

Yorum yapmak için tıklayın